Czym byłby poranek bez magicznego działania kawy. Jej smak, zapach, pobudza Cię do działania i rozpoczyna Twój dzień. Tym lepiej smakuje, gdy może być wypita w pięknym miejscu. Chwila zapomnienia o czekających na Ciebie obowiązkach. Takich chwil nie można psuć złym samopoczuciem spowodowanym gorszym wyglądem.  Połączenie czarnej bluzy #Danielle ze spódnicą tubą #Lauren dopełnia całą Twoją satysfakcję czerpania radości z tego momentu.

 

Ciężki dzień na uczelni…

Egzaminy przeplatają się z wykładami a w głowie aż szumi od kolejnych prób opanowania zadanego materiału. Ratuje Ciebie tylko chwila spokoju, którą odnajdujesz między książkami. Jedyne takie miejsce…
Odcinasz się od zewnętrznych bodźców, ładujesz dźwiękiem ciszy.

#Gabrielle to niezastąpiona sukienka, która zapewni Ci kontrolę nad sytuacją gdy głowa wypełniona jest do granic możliwości goniącymi terminami w kalendarzu.

W końcu długo wyczekiwana przerwa na lunch. Przyznaj, uwielbiasz ten codzienny rytuał odliczania godzin i wybierania w myślach pyszności, które na Ciebie czekają w ulubionej restauracji na rogu. Wychodząc z biura spoglądasz w lustro: to niesamowite, myślisz, że po tylu godzinach w zatłoczonym biurze nadal wyglądasz rewelacyjnie.

Łapiesz oddech i szybkim krokiem zmierzasz ku wyjściu, ciesząc się, że Twoja #Lily kolejny raz Cię nie zawiodła i poprawiła humor na resztę dnia.

Marilyn Monroe powiedziała kiedyś, że pieniądze kobiecie szczęścia nie dają. Dopiero zakupy. Ile w tym prawdy! Nie ukrywajmy, są jak weekendowe lekarstwo po ciężkim tygodniu pracy. Uwielbiamy oglądać, dotykać, kupować. Wyostrzać zmysły, łączyć w głowie przykładowe komplety. Traktując te chwile zakupowe jako odpoczynek od obowiązków, nie zapominaj, że wtedy również możesz świetnie wyglądać. Przecież nigdy nie wiadomo na kogo przypadkiem wpadniesz między wieszakami sklepowymi.  Nie trać okazji do zabłyśnięcia. Nasza granatowa #Sally idealnie sprawdzi się w klimacie odstresowującego shoppingu a przy okazji sprawi, że zostawisz po sobie niezapomniane wrażenie…

Miasto – jeden wielki spektakl, w którym każdy z nas odgrywa swoją znaczącą rolę. Hałas, tłok, ruch uliczny, tłum a w nim Ty. Czerpiesz radość z tego całego gwaru, inspirujesz się nim, przyglądasz ludziom- to wszystko przychodzi samoistnie, naturalnie…  Spójrz, większość osób, które mijasz spieszą się ale mimo to zatrzymują na Tobie wzrok. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: błyszczysz pewnością siebie a to w dużej mirze zasługa tego, że dobrze się czujesz w tym co nosisz na sobie: koronkową tunikę #Julie.

Są takie dni w życiu kobiety gdy z niecierpliwością wyczekujesz wieczoru. Plan masz ułożony już od dawna, znasz go na pamięć. Minuty ciągną się w nieskończoność, wskazówki zegara leniwie ociągają się: jak na złość. Dzisiaj wszystko musi pójść po Twojej myśli! Nienaganna fryzura, perfekcyjny makijaż, wystrzałowe szpilki i #Lily bez której nie wyobrażasz sobie tej nocy.  Masz ją na sobie i już wiesz, że wszystko pójdzie po Twojej myśli a biała sukienka na zawsze będzie dla Ciebie nośnikiem cudownych wspomnień.

Subskrybuj nasz newsletter

FreshMail.pl