Bądź piękna, zmysłowa, kobieca a przy tym oryginalna i niepowtarzalna!

Niumi to marka stworzona z myślą o nowoczesnych kobietach, młodych i ambitnych , ceniących wygodę, pasjonujących się modą i wiodącymi trendami. Niumi w niebanalny sposób łączy różne style, znajdziesz tutaj klasykę połączoną ze sportowym lookiem oraz elementy glam rocka, grunge i boho. Dzięki Niumi odkryjesz swoje nowe odbicie, zobaczysz swój nowy styl, zobaczysz swoje nowe ja.

Niumi to ciekawe wzory, luksusowe włoskie materiały, oryginalne połączenia, zarażające zmysłowością i subtelnością.
Kolekcje Niumi tworzone w limitowanych edycjach sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.

team_image

Dorota Cieszyńska

Projektantka

team_image

Asia Łupicka

CEO

team_image

Zuza Churska

Biuro Obsługi Klienta

Jeśli można kogoś opisać jednym słowem, to w przypadku Doroty będzie to PASJA. Szyje od zawsze. Inspiracje dostrzega we wszystkim i na każdym kroku. Tworząc swoje projekty myśli o kobietach, które na co dzień spotyka. O ich pragnieniach, kompleksach, marzeniach.  Stawia sobie za cel tworzyć modele, które wyglądają dobrze na każdej sylwetce. Chce ubierać a nie przebierać. Łączyć trendy z klasyką, dodawać kobietom pewności siebie nie zabierając tym samym komfortu noszenia.

Mówi się, że w życiu trzeba kierować się sercem i rozumem. Ale jak się okazuje, w funkcjonowaniu firmy również. Asia jest mózgiem działalności Niumi. To porównanie chyba najdokładniej mówi o jej znaczeniu w firmie. Dzięki swojej kreatywności, przedsiębiorczości oraz zdolnościom organizacyjnym buduje markę od środka. Nadaje jej właściwy tor oraz charakter. Sprawiła, że Niumi bardzo szybko zaistniało w świadomości kobiet a co najważniejsze: w ich sercach.

Profesjonalna obsługa mailowa i telefoniczna naszych klientek oraz sprawnie działający sklep online to zasługa Zuzi. Jest z Niumi od samego początku. Dba o porządek oraz zadowolenie klientek, które jest dla nas tak bardzo istotne. Dla Zuzi nie ma rzeczy niemożliwych: wysyłka zawsze na czas, szybkie odpowiadanie na Wasze zapytania i komentarze to jej zasługa. Nazwy sukienek to także inwencja Zuzi!

Subskrybuj nasz newsletter

FreshMail.pl